W praktyce, pod koniec 2021 roku rozpoczęliśmy uruchamianie 20 automatycznych DSV Fulfilment Factories w Europie, Ameryce Północnej i rejonie APAC https://www.dsv.com/en/about-dsv/press/news/com/2021/11/dsv-makes-warehouse-automation-accessible-for-companies-of-all-sizes. To obiekty o dużej skali działania w modelu multi-user umożliwiające nam automatyczną obsługę projektów o każdej skali, dla różnych rynków w dowolnym kanale B2C i B2B.

Koncepcja bazuje na technologii AutoStore, z automatycznymi stanowiskami typu „towar do człowieka” w modelu „plug & play format”. To pozwala nam pracować na wydajnościach dotychczas nieosiągalnych. Harmonogram uruchomień przebiega zgodnie z założonym planem i na kolejnych rynkach z sukcesami realizujemy obsługę w tym modelu oferując ją kolejnym klientom.

Zależnie od sytuacji możemy pracować z rozwiązaniem gotowym, nadal będąc w pełni przygotowanymi na rozwiązania „szyte na miarę”. Katalog możliwości jest bardzo obszerny i nie będzie przesadnym stwierdzenie, że jako operator logistyczny DSV jest w stanie sprostać najbardziej nawet wymagającym i kreatywnym klientom.

W naszym technologicznym radarze znajdują się kolejne projekty, które są w fazie testów. Część z nich niebawem pojawi się w ofertowanych przez nas rozwiązaniach.

Materiał Promocyjny