Przyszłość dzieje się na naszych oczach

Fot. Piotr Szafran

Geis PL otrzymał nagrodę za innowacyjne narzędzia do obsługi dystrybucji drobnicowej.

Jury konkursu „Innowatory Wprost 2019“ właśnie przyznało spółce Geis PL nagrodę za usługi dla branży e-commerce. Doceniło stworzenie w dwa lata własnej sieci drobnicowej Geis PL, która pozwala zapewnić płynny i szybki przepływ towarów. – Powstała infrastruktura jest całkowicie przygotowana do potrzeb i oczekiwań klientów sektora drobnicowego ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań e-commerce. W obszarze logistyki dystrybucji podstawą jest wsparcie teleinformatyczne, dlatego na ścieżce tego rozwoju kamieniem milowym okazało się wdrożenie autorskiej, mobilnej aplikacji G-Driver, dzięki której zarządzanie informacją o zleceniach jest jeszcze łatwiejsze. Pełen tracking, geolokalizacja, dokumentacja fotograficzna – to tylko część możliwości naszej aplikacji – wymienia dyrektor sprzedaży Geis PL Mariusz Kazimierczak.

Innowacyjność systemowa to nie wszystko. – Uporządkowane i zaplanowane działania, zorientowane na oczekiwania klienta oraz przyszłe potrzeby rynku to dopełnienie projektowego, innowacyjnego podejścia Geis PL. Przyszłość dzieje się na naszych oczach – zapewnia Kazimierczak.
Dodaje, że innowacyjność w e-commerce jest przedmiotem nieustannych działań Geis PL oraz całego sektora rynku. – Nasza determinacja w tworzeniu udogodnień dla klientów drobnicowych w Polsce jest olbrzymia, a lista inicjatyw czekających tylko na to, aby pojawić się w naszym portfolio, długa – opisuje dyrektor sprzedaży Geis PL.
Uważa, że to właśnie unikalność i użyteczność dostarczanych rozwiązań przekonują klientów do współpracy z firmą. – Nowinki realizowane przez naszą organizację są podpatrywane przez konkurentów, co dobrze o nas świadczy. Wyzwania rynku drobnicowego dla sektora e-commerce są olbrzymie, jest nam miło przyczyniać się do rozwoju tych produktów. Naszym klientom dziękujemy za zaufanie, doskonalimy się dla nich. Jesteśmy też gotowi na realizację kolejnych projektów z nowymi partnerami biznesowymi – zaznacza Kazimierczak.
Podkreśla, że Polska to transportowy lider rynku europejskiego, dlatego Grupa Geis w Polsce planuje dynamiczny rozwój, połączony z wieloma inwestycjami. – Nasza obecność tutaj nabiera szczególnego znaczenia. Budujemy markę, poszerzamy udział w rynku. Rozwijamy kompetencje dystrybucyjne, logistyczne, projektowe. Innowacje w zakresie komplementarności naszych usług to tylko jeden z naszych atutów. Rzetelna, codzienna praca i niezawodność dostarczanych rozwiązań to podstawa naszej działalności w Polsce – podsumowuje dyrektor sprzedaży Geis PL.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Ruch drogowy nadal maleje

Z danych GDDKiA wynika, że ruch drogowy nadal maleje. Spadki po kilka proc. W ...

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia z rekordem

Największy dworzec autobusowy w kraju korzysta na przewozowym boomie. W 2019 roku z Dworca ...

Pakiet Mobilności negocjowany nocą

Nad ranem 26 listopada mają zakończyć się negocjacje w sprawie Pakietu Mobilności. Wieczorem 25 ...

Ranking najlepszych firm spedycyjnych: Mali rosną najszybciej

W 2018 roku pierwsza dziesiątka największych firm specjalizujących się w obsłudze ładunków zanotowała przychody ...

Miliony na roboty w magazynach

Firmy logistyczne wydają miliony na automatyzację magazynów. Tempo inwestycji w automatyzację narzuca rozwój e-handlu. ...

Turcja wpuszcza polskich kierowców

Turcy ponownie otworzyli granicę dla polskich kierowców. Funkcjonariusze badają temperaturę ciała prowadzących. Mogą oni ...