Lider rozwiązań IT dla transportu, frameLOGIC, zmienia się w AddSecure.

frameLOGIC, czołowy polski dostawca rozwiązań do zarządzania transportem, oficjalnie staje się AddSecure Sp. z o.o.

Zmiana nazwy firmy i przyjęcie marki AddSecure zapewni spójność w realizacji wspólnego celu całej grupy – tworzenia świata inteligentniejszym i bezpieczniejszym miejscem.

To logiczny krok po przejęciu frameLOGIC przez AddSecure we wrześniu 2019 roku. Zmiana marki wzmocni pozycję całej grupy jako wiodącego dostawcy systemów zarządzania flotą i transportem w Europie oraz ujednolici przekaz dla klientów z sektora transportowego.

O wcześniejszym przejęciu frameLOGIC przez AddSecure, wiodącego europejskiego dostawcy rozwiązań premium w zakresie bezpieczeństwa danych i komunikacji krytycznej, zadecydowały unikalne rozwiązania i wiedza ekspercka frameLOGIC. Były one komplementarne do oferty AddSecure i dały obydwu firmom możliwość wejścia na nowe rynki.

„Choć zmienia się nazwa firmy, nasz zespół, zaangażowanie i podejście do klienta pozostaje takie jak było – na najwyższym poziomie. Z drugiej strony, możemy się teraz rozwijać w rosnącej organizacji, korzystając z dodatkowych zasobów i specjalistycznej wiedzy w zakresie rozwiązań IoT, komunikacji krytycznej i bezpieczeństwa danych.” – komentuje Michał Szprynger, Dyrektor Zarządzający i Członek Zarządu frameLOGIC.

Co rebranding oznacza dla klientów?

Zmiana marki frameLOGIC na AddSecure zapewni klientom dostęp do szerszego spektrum rozwiązań i branżowego know-how. Spójna komunikacja rynkowa, pod jedną marką, ułatwi zrozumienie misji firmy nie tylko odbiorcom usług, ale całej branży TSL. Wszystko to pozwoli, w oparciu o mierzalne dane, jeszcze bardziej wspierać klientów i umożliwić im lepszą kontrolę nad operacjami transportowymi.

Klienci mogą w szczególności odczuć benefity wynikające z komplementarnych rozwiązań AddSecure i frameLOGIC w zakresie systemów do zarządzania flotą i transportem. Ta synergia sprawiła, że przejęcie w 2019r. stało się wielką szansą dla obu firm, a jeszcze bliższa kooperacja – dziś i w przyszłości – będzie z korzyścią dla grona klientów grupy w całej Europie.

„Rozwijając naszą współpracę i intensyfikując wspólne wysiłki budujemy fundamenty pod długofalowy rozwój. Praca pod jedną marką umacnia naszą pozycję na rynku i nasze możliwości w obszarze spójnej obsługi klientów. Rosnące zapotrzebowanie branży transportowej na rozwiązania oparte o zmierzone dane i krytyczną komunikację sprawia, że nasza wspólna misja – dostarczanie bezpiecznych i innowacyjnych rozwiązań IoT – staje się oczywistą i adekwatną odpowiedzią na sytuację rynkową.” – twierdzi Johan Frilund, President AddSecure Smart Transport.

Od dziś, w ślad za niniejszą informacją, frameLOGIC będzie dostarczać wyróżniające się rozwiązania IT w całej Europie pod marką AddSecure.

Więcej informacji o AddSecure można znaleźć tutaj, a o dywizji Smart Transport tutaj.

Informacje o AddSecure

AddSecure jest wiodącym europejskim dostawcą rozwiązań klasy premium w dziedzinie IoT, skoncentrowanym na zabezpieczaniu danych i komunikacji krytycznej. Ponad 100.000 klientów biznesowych w całej Europie, w branżach: bezpieczeństwa i ochrony, ratownictwa, zabezpieczenia i automatyzacji budynków, zdalnej opieki zdrowotnej, transportowej i logistycznej, utilities, smart cities i innych, zabezpiecza istotne dane dzięki rozwiązaniom AddSecure. Pomaga to ratować życie, chronić majątki, zabezpieczać ważne funkcje społeczne oraz rozwijać firmy.

Kompleksowe i niezawodne rozwiązania oferowane są w ramach jednostek biznesowych: Smart Alarms, Smart Care, Smart Grids, Smart Rescue i Smart Transport, przyczyniając się do bezpieczniejszego i inteligentniejszego świata.
Firma została założona na początku lat 70. XX wieku. Obecnie zatrudnia ponad 880 pracowników w 15 krajach. AddSecure posiada siedzibę w Sztokholmie w Szwecji oraz biura regionalne i sieć dystrybutorów w całej Europie.

Większościowym udziałowcem AddSecure jest Castik Capital. To europejski, prywatny fundusz Private Equity nastawiony na długoterminowe budowanie wartości portfela inwestycyjnego, założony w 2014 r.

Materiał Promocyjny 

 

Mogą Ci się również spodobać

Lokomotywowy przebój Siemensa

Siemens Mobility dostarczył ponad tysiąc Vectronów. W dekadę od premiery producent sprzedał 1003 lokomotywy ...

Urwało się dno transportowego rynku

Pogłębia się zapaść na transportowym rynku Europy. Niemiecka giełda transportowa Transporeon podaje, że w ...

Rohlig Suus Logistics wszedł na siódmy rynek

Polskie firmy wyszukują obiecujące rynki o niskich barierach wejścia. Rohlig Suus Logistics założył spółkę ...

Elektryczna ostatnia mila

Firmy próbują elektryczne samochody dostawcze. Oferta nie spełnia wszystkich potrzeb. No Limit jako pierwsza ...

Pandemia nie zniechęciła rabusiów

Straty przewoźników z powodu rabunków w 2020 roku były na tym samym poziomie co ...

Bez nalepki mandat nie grozi do marca

Francja wprowadziła od stycznia obowiązek umieszczania ostrzegawczych naklejek na samochodach użytkowych. Dekretem 17 listopada ...