Od 5-7 listopada 2019 r. odbędą się II Ogólnopolskie Targi Pracy Branży Transport Spedycja Logistyka – TransLogistica Jobs 2019. To jedyna wystawa pracodawców w Polsce, skupiająca wyłącznie firmy z rynku logistycznego, które prezentują szerokie spectrum ofert pracy na terenie kraju i Europy dla kandydatów o różnych kompetencjach i wykształceniu od managerów, specjalistów aż po magazynierów. Firmy mają również bogatą ofertę dla młodych osób, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w logistyce.

Podczas trzech dni targów TransLogistica Jobs 2019 zaplanowane są dyskusje, seminaria i debaty m.in. na temat wynagrodzeń w logistyce, mobbingu w pracy, employer brandingu, work-life-balance, a także spotkania z ludźmi z branży na temat faktów i mitów o pracy w logistyce. Do udziału i prezentacji organizatorzy zaprosili także młodych logistyków skupionych w naukowych kołach logistycznych z różnych uczelni z całej Polski. Trzeci dzień targów jest Dniem Młodego Logistyka i dniem dyskusji na temat pomysłów młodych ludzi na karierę w tej branży i rozwiązania logistyczne.

TransLogistica Jobs 2019 odbędą się równolegle z VII Międzynarodowymi Targami Transportu i Logistyki – TransLogistica Poland. Udział w targach jest bezpłatny.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.targipracytsl.pl