W ostatnich dniach sierpnia, pomimo skwaru i wakacyjnej pory, publiczność Gali Liderów Logistyki dopisała. Zanim redakcja Rzeczpospolitej wręczyła wyróżniającym się podmiotom nagrody, goście mieli okazję wysłuchać rozmowy o wpływie wojny na Ukrainie na kierunki budowy infrastruktury kolejowej oraz debat o kierowcach zawodowych, zeroemisyjnym łańcuchu dostaw i ekologicznych magazynach. 

Tradycyjnie redakcja Rzeczpospolitej nagrodziła wyróżniające się firmy branży TSL. Wśród nagrodzonych znalazły się firmy stosunkowo młode, o zaledwie 15-letniej historii, jak i mające całkiem długie tradycje, bo ponad 70-letnie. 

Niezależnie do kategorii i wielkości nagrodzonych, odbierający nagrody dziękowali pracownikom za zaangażowanie oraz rodzinom za wsparcie. – To wyróżnienie, to wyróżnienie dla całego zespołu, ale chciałbym je dedykować mojej żonie Annie, która wspierała mnie przez te wszystkie lata – powiedział Konrad Gałan, prezes Galan Logistics. Także najwięksi wskazali na te czynniki sukcesu. – Jestem tylko tak dobry jak mój zespół, jestem tylko tak dobry jak moja rodzina – podkreślił Ewald Raben z firmy rodzinnej Raben. 

W przytulnych wnętrzach hotelu NYX, w przyjacielskiej atmosferze i dobrym jedzeniu, przedstawiciele branży dyskutowali do północy. Do zobaczenia w przyszłym roku!