Pozostanie także dyrektorem zarządzającym na Europę Północną. Ronald van der Waals zastępuje Bartka Mierzwiaka, który z powodzeniem rozwijał obecność Logicor w Europie Środkowo-Wschodniej w ostatnich ośmiu latach.

Sieć nieruchomości logistycznych Logicor w Europie Środkowo-Wschodniej obejmuje Polskę, Czechy, Węgry, Słowację i Rumunię, a jej łączna powierzchnia wynosi ponad 2,1 mln m2 i obsługuje 227 klientów, takich jak UPS czy Huhtamaki. 

Czytaj więcej

Banki hamują sektor magazynowy

Region ten pozostaje w centrum zainteresowania Logicor, czego dowodem jest 43 tys. m² powierzchni oddanej do użytku w 2022 r., kolejne 15 tys. m² w budowie oraz plany inwestycyjne na ponad 100 tys. m2 powierzchni magazynowej na kolejny rok 2023. 100 tys. m² przewidziane na 2023 r.  

Ronald dołączył do Logicor w 2022 roku i ma za sobą ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży. Wcześniej pracował jako Dyrektor Zarządzający w CBRE Investment Management – firmie prowadzącej działalność w zakresie powierzchni biurowych, handlowych i logistycznych w Holandii. – Rejon CEE nadal jest dla Logicor ważnym obszarem zainteresowania. Pod kierownictwem Ronalda mamy ambitne plany dalszego identyfikowania i wykorzystywania szans na rozwój w głównych aglomeracjach i kluczowych węzłach transportowych. To właśnie w tych strefach nasi klienci szukają przestrzeni dla usług logistycznych i nieruchomości przemysłowych – zapewnia CEO w Logicor Buddy Roes. 

Na dzień 30 czerwca 2022 Logicor dysponuje portfelem 591 wysokiej jakości obiektów o powierzchni najmu wynoszącej 13,4 miliona metrów kwadratowych, zlokalizowanych na kluczowych rynkach logistycznych w Europie. Logicor ma siedzibę w Londynie i Luksemburgu.