Największe w Polsce targi transportu i logistyki już wkrótce

Już za 3 tygodnie odbędą się VII Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie – TransLogistica Poland.

Od 5 do 7 listopada przedstawiciele sektora logistyki, spedycji i transportu będą mogli zapoznać się z najnowszą ofertą, wystawioną w halach EXPO XXI Warszawa. To największa w Polsce impreza branży TSL. W tym roku wystawi się na niej 280 firm, z czego 45 proc. jest z zagranicy. Dynamiczny rozwój wydarzenia sprawia, że w tym roku wystawcy zaprezentują swoje produkty i usługi w dwóch halach targowych.

Targi TransLogistica Poland organizowane są od 2013 roku. Niezmiennie są największą w Polsce imprezą targową dla branży TSL. W 2018 roku na TransLogistica Poland swoją ofertę zaprezentowały 242 firmy, gdy na konkurencyjnych MTTSL i Warsaw Bus w Nadarzynie w sumie 163, zaś targi Transportex/Logistex i Silesia Komunikacja w Sosnowcu zgromadziły 104 wystawców.

Bogata i atrakcyjna oferta TransLogistica Poland przyciąga coraz liczniejsze grono zwiedzających. W 2018 roku targi odwiedziło 7030 osób, co daje 29 osób na wystawcę. Jest to bardzo dobra średnia, która wśród targów B2B daje TransLogistica Poland wiodące miejsce w ogólnopolskim rankingu.

Jedną z przyczyn dużej popularności targów jest oferta najnowszych produktów i rozwiązań, budzących zawsze największe zainteresowanie. Według statystyk 55 proc. uczestników odwiedza targi TransLogistica Poland w poszukiwaniu nowości branżowych. Tegoroczna edycja wydarzenia również stoi pod znakiem nowoczesnych technologii, premier oraz innowacyjnych rozwiązań w zakresie transportu i logistyki. Kolejną korzyścią z udziału w TransLogistica Poland jest możliwość uczestnictwa w bezpłatnych, specjalnie aranżowanych spotkaniach biznesowych – Networkingu Logistycznym. Jest to innowacyjna, bezpłatna platforma wymiany kontaktów biznesowych.

Spotkania są dedykowane przedstawicielom przedsiębiorstw produkcyjnych, dystrybucyjnych, handlowych, które korzystają lub poszukują rozwiązań w zakresie transportu, spedycji, logistyki i magazynowaniaGłównym założeniem Networkingu jest ułatwienie potencjalnym partnerom komunikacji i nawiązania nowych relacji biznesowych, przy dużej oszczędności czasu.

Rejestracja na wydarzenie odbywa się wyłącznie online pod adresem https://translogistica.pl/odwiedzajacy/rejestracja-online/

Więcej na: https://translogistica.pl

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Polacy polubili aplikacje do wynajmu pojazdów

Współdzielenie różnych środków transportu to globalny trend, który opanowuje miasta, również w Polsce. Coraz ...

Magazyny w małych miastach

Coraz więcej mniejszych miast, takich jak Lublin, Kielce, Częstochowa czy Konin przyciąga inwestycje magazynowe. ...

Logistycy wyruszyli na połów

Rozdrobnienie sektora zachęca silne firmy do przejęć. Chętnych do sprzedaży swojego biznesu jest dużo. ...

Nowy tabor dla kolejowych przewozów kontenerów

Spółka PCC Intermodal wypożyczyła w Alpha Trains Group 4 lokomotywy typu Traxx. PCCI rozwija ...

TRAKO 2019 | Czas dużych prędkości

Polskie koleje czeka budowa szlaków przystosowanych do dużej szybkości. Komisja Europejska w maju 2018 ...

Zapraszamy za kierownicę

Szkolenia kierowców, zachęcenie młodych ludzi do podejmowania pracy w branży transportowej i zatrzymanie w ...