Zarządzanie logistyką w e-commerce nie różni się znacznie od standardowego procesu logistycznego B2B, jednak wymaga pewnych modyfikacji i rozszerzeń. W InPost rozumiemy, że proces obsługi logistycznej sklepu internetowego składa się z kilku kluczowych etapów: przyjęcia dostawy, magazynowania, przygotowania do wysyłki, dostawy do odbiorcy końcowego i obsługi zwrotów.

Synergia usług logistycznych w InPost

W InPost oferujemy kompleksowe usługi, które tworzą One Stop Shop dla właścicieli e-commerce. Dzięki temu, decydując się na przekazanie magazynu i wysyłek w ręce naszych profesjonalistów, zyskujesz nie tylko dostęp do szerokiego zakresu usług, ale również możliwość elastycznego komponowania elementów składowych usługi.

Wybierając nas, nie musisz martwić się o marżę narzucaną przez logistę na zewnętrzne usługi kurierskie. Synergia współdziałania fulfillment i transportu InPost polega na oferowaniu kompleksowej obsługi end-to-end, bez generowania dodatkowych zysków kosztem klienta https://inpost.pl/fulfillment. Wszystkie usługi i składowe elementy procesu dostarcza jeden podmiot, co gwarantuje homogeniczność całego procesu, z jednym podmiotem odpowiedzialnym od początku do końca.

Co możesz zyskać dzięki przejściu do InPost Fulfillment 

Wybór rozwiązania fulfillment przynosi właścicielom e-biznesów wiele korzyści, takich jak zredukowanie kosztów uruchomienia, możliwość skalowania biznesu, zamiana kosztów stałych na zmienne oraz uwolnienie zasobów na rozwój e-sprzedaży.

Wybierając ofertę InPost Fulfillment, zyskujesz także szereg unikalnych benefitów, takich jak specjalne ceny na usługi Paczkomat® InPost i Kurier InPost dla klientów usługi fulfillment, późne czasy odcięcia, kompleksową ofertę wykraczającą daleko poza zakres operacji wewnątrzmagazynowych i brokerkę kurierską, jak również naturalny wybór formy dostawy, która od lat jest na szczycie preferencji konsumentów.

Wsparcie na każdym etapie e-commerce 

W ramach kompleksowego wsparcia e-commerce, oferujemy także szereg dodatkowych usług ukierunkowanych na rozwój i udoskonalenie biznesu, zarówno na początkowym etapie, jak i w fazie bieżących operacji oraz ekspansji. Do tych usług należą audyty ekosystemu e-commerce, wsparcie w zakresie budowania strategii e-commerce, zarządzanie całością usług w ramach jednego, spójnego Control Tower, a także szkolenia e-commerce.

Oferta InPost Fulfillment to rozwiązanie 360°, które pozwala na elastyczny wybór narzędzi z bardzo szerokiego katalogu, dając Ci swobodę decyzji, które kompetencje e-biznesu chcesz rozwijać samodzielnie, a które zlecić zewnętrznym profesjonalistom.

Materiał Promocyjny