Producent gier, dzięki współpracy z DHL, będzie dostarczał fanom zakupy, m.in. koszulki i bluzy z projektami inspirowanymi grami studia. Wśród dostępnych produktów znajdują się także liczne przedmioty kolekcjonerskie, w tym mówiąca pluszowa zabawka oraz wiedźmiński notatnik. Oferta będzie stale rozszerzana o nowe przedmioty.

Dzięki współpracy z DHL klienci CD Projekt Red Store otrzymają swoje zamówienia już kolejnego dnia roboczego. Oficjalna platform e-commerce CD Projekt ruszyła w maju.

– W każdym podejmowanym przez nas działaniu dbamy o jak najwyższą jakość obsługi klientów, a w przypadku projektów o zasięgu międzynarodowym, sprawna logistyka ma ogromne znaczenie. Decyzja o współpracy z DHL Express jest dla nas kolejnym krokiem w kierunku zapewnienia naszym klientom jak najlepszej i najbardziej elastycznej obsługi – komentuje Aleksandra Jarośkiewicz z CD Projekt Red Store.

Czytaj też: http://Kurier DPD przyjedzie na rowerze

W ramach umowy z DHL europejscy klienci polskiego game developera będą mogli oczekiwać swoich zamówień już następnego dnia roboczego. DHL Express zapewni również klientom liczne udogodnienia, jak choćby możliwość skorzystania z usługi On Demand Delivery – darmowego systemu zarządzania przesyłkami, który gwarantujeelastyczność przy wyborze dogodnego terminu i miejsca odbioru.