Zajmuje się on krajową i międzynarodową dystrybucją drobnicową. – Firma na rynku zachodniopomorskim jest obecna od 2006 roku. Ze względu na duży potencjał rynku i rosnącą liczbę klientów drobnicowych Hellmanna w tym rejonie postanowiliśmy zrezygnować z usług dotychczasowego partnera i otworzyć nowy własny oddział poszerzając tym samym zakres świadczonych usług w tym rejonie – wyjaśnia Beata Kwolik Dyrektor Operacyjny Hellmann Worldwide Logistics Polska.

Czytaj więcej w: http://W tym roku powierzchnia magazynów w Polsce przekroczy 20 mln m kw.

Dotychczasowy oddział Hellmann Worldwide Logistics Polska w Szczecinie przy ul. Małopolskiej nadal świadczy usługi w zakresie krajowego i międzynarodowego transportu pełnych i częściowych ładunków jak również frachtu morskiego.

Hellmann Worldwide Logistics Polska posiada 19 oddziałów swoich i partnerskich transportu drogowego oraz biuro transportu lotniczego i morskiego. Świadczy usługi w zakresie transportu drogowego drobnicowego i całopojazdowego (krajowego i międzynarodowego), frachtu lotniczego, morskiego, transportu kolejowego i logistyki. Firma zatrudnia 500 pracowników.