Regesta już wynajmuje w Panattoni Tychy Park 6,5 tys. m kw, a w lutym 2021 roku wprowadzi się do 10,7 tys. m kw, łącznie wynajmując 17,2 tys. m kw.

Czytaj więcej w: Przesyłki Poczty Polskiej dotrą do większej liczby krajów

Panattoni Park Tychy, mający 35,8 tys. m kw, po rozbudowie osiągnie powierzchnię 53 tys. mkw. Docelowo inwestycja zaplanowana została na 70 500 m kw. powierzchni przystosowanej do obsługi firm z różnych branż. – Panattoni Park Tychy jest doskonale skomunikowany ze śląską aglomeracją, będącą kluczowym ośrodkiem dla całej gospodarki. Rozbudowa tyskiego parku to także potwierdzenie, że siła regionu nie skupia się w jednym lub dwóch ośrodkach, ale drzemie w każdej części aglomeracji śląskiej – podkreśla dyrektor zarządzający Panattoni Marek Dobrzycki.

Czytaj więcej w: GLS rozbudował magazyn w Poznaniu

Regesta zatrudnia ponad 600 pracowników i zanotowała w 2019 roku przychody przekraczające 251 mln zł. Działa w branży TSL, oferując kompleksową obsługę logistyczną i magazynową, transport naczepami typu coil-mulda, obsługując firmy produkcyjne i handlowe branży stalowej i motoryzacyjnej, a także przedsiębiorstwa przemysłu drzewnego, budowlanego i papierniczego w całej Europie.